•  
    Screen
  • Screen
  • Screen
  • Screen

ŞEHİRİÇİ FİBER OPTİK ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ - FTTX

Kanalizasyon Fiber

Şehiriçlerinde tercih edilen bu sistem ile robotlar aracılığıyla kanalizasyon borularına fiber optik kablolama yapma imkanı sunulmaktadır. Bu sistem ile kazı ve asfalt maliyetleri ciddi anlamda azaltılmakta, trafik akışına hiç bir engel teşkil etmemekte ve diğer altyapı çalışmaları sebebiyle olası hasarlar minimum düzeylere indirilmektedir.
Vertical Fiber (Dikey Fiber)

Dikey döşenebilen Fiber Optik sistemi mikro tranşe uygulamalarında kullanılan  çok yönlü, uygun maliyetli ve hızlı bir Fiber  kablolama sistemidir. Fiber optik kablolar yuvarlak borular yerine dikey olarak yerleştirimiş kanallara üflenerek altyapı oluşturulmaktadır.
Mini Tranşe

Telekomünikasyon sekteründe hızlı gelişmelere paralel olarak altyapı uygulamalarında da daha rekabetçi, inovatif ve daha kısa zamanda altyapıların tesis edilebilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda firmamız çevreye ve diğer altyapılara en az zarar vermek suretiyle asfalt zeminlerde sadece 10 cm genişlik ve 50 cm derinliğe kadar  “Mini Tranşe” uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Mikro Tranşe

Mini tranşe de olduğu gibi “Mikro Tranşe” ile asfalt zeminlerde 1 cm genişliğe kadar tranşe uygulamaları yapılarak zaman ve geçiş maliyetleri açısından ciddi tasarruf sağlanabilmektedir.